Zaujímavým doplnkom sú obrazy. Aké stojí za kúpu?

Každá domácnosť by mala byť zariadená príjemne a útulne. Bohužiaľ pre mnohých ľudí je zariaďovanie domova skôr za trest než za odmenu. Ak nemáte zariaďovaní zrovna v láske, kúpte si aspoň obrazy, ktoré ušetria veľa práce. Obrazy boli, sú a budú doplnkom, bez ktorého domov nie je domovom. Nemusíte si vešať na stene fotografie v rámčekoch, stačí si zaobstarať viacdielne obrazy, ktoré dokonale zahalí aj akokoľvek prázdnu stenu. Otázkou je, aké viacdielne obrazy stojí za kúpu.

Už dávno nie sú in obrazy, ktoré sa skladajú len z jedného dielu. Dnes zaujmete predovšetkým sa spomínanými viacdielnymi modernými obrazy, ktoré sa skladajú väčšinou zo štyroch alebo piatich dielov. Kúpiť si ich ale môžete aj vo trojdielne podobe alebo v sedemdielnej prevedení. Či už sa rozhodnete pre akékoľvek, prinášame vám niekoľko tipov, ktoré sa vám pri nakupovaní moderných viacdielnych obrazov na stenu budú hodiť.

Aké obrazy patrí do kuchyne?

Napodiv aj do kuchyne patrí obrazy, respektíve do jedálne, ktorá by mala byť aj útulná (veď v nej budete tráviť veľkú časť svojho života). Odporúčame siahnuť po obrazoch s hodinami, ktoré nielen, že pekne vyzerajú, ale vždy vám povedia, koľko je hodín. Čo viac si môžete priať?

Aké obrazy patrí do obývacej izby?

V obývacej izbe nezáleží na tom, aké obrazy budete mať. Každý obraz bude vynikať. Najviac zaujme abstraktný obraz na stenu, v ktorom hrajú hlavnú úlohu farby. Výnimočné sú aj takzvané foto obrazy na plátne, ktoré sú oveľa vkusnejšie než klasické fotografie v rámčekoch. Mladí ľudia volia predovšetkým obrazy miest, avšak nemusí sa báť ani 3D obrazov na stenu, ktoré len tak niekto nemá.

Aké obrazy voliť do spálne?

Čo sa týka spálne, tu buďte trochu opatrnejší. Voľte obrazy jemných tónov farieb, pestré farby by vám nemuseli dať v noci spať. Obrazy krajiny sú ideálne, vhodné sú aj obrazy zvierat či spomínané obrazy miest.

To a oveľa viac nájdete v e-shope topobrazy.sk.

označenie: