Ubytovanie a reštaurácia, ako v Amerike

Jazdíte často služobne po republike? Potom iste potrebujete občas prespať mimo domova. A už viete, ak takto pracujete dlhší čas, čo je pre vás dôležité a aké služby vyhľadávate. Či je pre vás výhodnejšie veľký hotel s často neosobnou anonymitou alebo máte radšej menšie penzióny a väčšie pohodlie.

Pre obchoďaka na cestách je dôležitá dobrá kuchyňa a reštaurácia, Havířov na severe Moravy nevynímajúc. Aby si po dlhom dni mohol sadnúť k dobrému jedlu, v pokoji ho vychutnať a zosumarizovať si pre seba práve uplynulý deň, jeho priebeh i výsledky. Preto mi príde lepšie ubytovanie v prostredí, ako je penzión Havířov. Po dobrom jedle si odpočinúť, dobre sa vyspať a nemať strach o svoje auto vonku na veľkom parkovisku, ako by to bolo u veľkého komplexu.

Keď si vyberiete v Havířove Penzión Amerika, nebudete mať problém so zapamätaním si čísla izby. Žiadne čísla totiž nemajú. Ich štýl a zariadenie je definované názvom izby podľa amerických miest alebo lokalít. A tak sa môžete vyspať napríklad v Las Vegas alebo u Niagarských vodopádov.

Zaujíma vás cena takéhoto ubytovanie? Je ďaleko nižšia, než vám ponúkne hotel Havířov a dostanete ďaleko lepšie služby v príjemnom prostredí. Keď vás pracovné povinnosti zavedú do Sliezska alebo len prechádzate z Čiech alebo Poľska a domov to máte ešte ďaleko, nezúfajte. Zastavte sa v Havířove, dajte si skvelú večeru. Neriskujte únavu za volantom, oddýchnite si a ráno pohodlne dôjdite do cieľa svojej cesty. Príchod do penziónu je od poludnia po desiatej hodiny večer, ale po dohode aj neskôr, či nebodaj skoro nadránom.

Pred odchodom vás čakajú bohaté raňajky na posilnenie a celý deň aj večer využijete zadarmo WiFi pripojenie. Či už chcete vybaviť pracovné záležitosti alebo sa spojiť so svojou rodinou. Relaxovať môžete u veľkej LCD TV, ktorá je súčasťou vybavenia každej izby, odpočiniete si na kvalitnej posteli s lamelovými roštami a pohodlným matracom.

označenie:  ,