Skvelý darček na leto

Tip na originálny darček

Hľadáte originálny darček k narodeninám či inému sviatku? Máme pre vás skvelé sedacie vaky pre najlepšie leňošenie a najlepšie darčekové prekvapenie.

Naše sedacie vaky sú určené na pláž, k moru, jazeru či priehrade. Sú skvelé pre pohodlných rybárov či na rôzne úžasné letné žúrky pri bazéne.

Úžasné sedenie

Sú fantastické na sedenie všade tam, kde sú kamienky či nerovný povrch. Alebo proste všade tam, kde chcete štýlovo a pohodlne sedieť a mať prehľad o všetkom dianí naokolo. Skvelé dobrodružstvá, nové známosti a skvelý ľudia – zažite tie najlepšie chvíle s naším skvelým sedacím vakom.

Náš sedací vak je iný. Ak máte radi festivaly, rôzne letné žúrky či len posedenie pod holým nebom, tento vak si ihneď zamilujete.

Jednoducho ho môžete zbaliť a mať neustále zo sebou. Je ľahký a skladný a veľmi rýchlo ho nafúkate a získate tak skvelého spoločníka na relax.

Na našom spacom vaku môžete sedieť, ležať alebo si užívať dobrodružstvá.

Praktický spoločník

Výhodou je dokonalá odolná dvojitá vrstva, ktorá zaručí, že vak sa nepretrhne.  Vak je vyrobený z kvalitného ripstop nylonu, ktorý je skutočne odolný a ako inovatívny materiál je trendom budúcnosti.  Môžete ho využiť na relax na akomkoľvek povrchu.    Je skutočne praktický: má otvor na mobil, chráni ho a vy ste tak stále v dokonalom spojení zo svetom. Vychytávkou je tiež bez pumpové nafukovanie a poistka proti odfúknutiu, ktorú zaiste využijete pri mori.  Je skutočne ľahký, jeho váha je len niečo viac ako jeden kilogram.

Skvelé výhody sedacieho vaku

Nafukovací vak si vás rýchlo získa pre svoje výhody. Ukážte ostatným, ako sa dá lepšie a originálnejšie oddychovať. Získajte všetky najkrajšie dievčatá pre seba, každá bude chcieť sedieť vedľa vás.

 

označenie: