Rozmýšľate nad novou kuchyňou na mieru? Obráťte sa na iKuchyne.sk

Pokiaľ rozmýšľate nad kúpou kuchyne na mieru, prípadne si zariaďujete byt, alebo dom potom je pre Vás určená značka iKuchyne.

Značka iKuchyne sa venuje výrobe kuchýň a kuchynských liniek na mieru už viac ako 30 rokov. Ide o profesionálne služby, kde hlavným mottom spoločnosti je náš zákazník náš pán. Spoločnosť sa zamierava najmä na kvalitu výrobkov, ktoré patria do kategórie dizajnových a luxusných. V ponuke je viac ako 24 kuchýň, ktoré si zákazníci môžu spoločnosťou upraviť presne podľa ich predstáv. Samozrejmosťou je 3D návrh kuchyne, obhliadka priestoru, zmena dispozičného zariadenia, ako aj laserové zameranie priestoru. Pokiaľ chcete mať vo svojej domácnosti kuchyňu, akú ešte nikto nemá potom je tu pre vás www.ikuchyne.sk. Na výber máte dizajnové kuchyne, luxusné kuchyne, biele kuchyne z rôznych materiálov a farieb. Spoločnosť má viac ako 22 predajných miest po celom Slovensku.

iKuchyne to sú nielen kvalitné kuchyne na mieru, ale aj tisíce výrobkov určených do domácnosti. V ponuke iKuchyne nájdete závesné svietidlá, stolové svietidlá, ako aj závesné svietidlá rôznych farieb a materiálov, čím získate funkčné ako aj dizajnové prvky v domácnosti.

Ďalšou ponukou je kvalitné sedenie, medzi ktoré patria lavice, kreslá, stoličky, luxusné barové stoličky, pohovky, ako aj taburety. V ponuke kresiel nájdete luxusné kožené kreslá, elegantné kreslá s lesklými gombíkmi, ako aj podnožky, patchwork sedačky, relaxačné kreslá, ležadlá a podobne.

Značka iKuchyne ponúka aj rôzne doplnky do bytu. Patria sem dizajnové obrazy, deliace steny, štýlové hodiny, elegantné stojany na časopisy, obrovský výber dekorácií, luxusné zrkadlá, odpadkové koše, ako aj vázy. Daný tovar je inšpirovaný elegantným dizajnom, medzi ktorým si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.

Potrebujete do domácnosti kvalitný stôl? iKuchyne poskytuje svojim zákazníkom konferenčné stolíky, písacie stoly, ako aj jedálenské stoly. Taktiež na www.ikuchyne.sk nájdete aj vešiaky, skrinky, regály, ako aj tv skrinky a komody.

Pokiaľ práve rozmýšľate nad kúpou doplkov do bytu, prípadne o kuchyni na mieru značka iKuchyne je tu pre Vás. Kuchynské štúdio nájdete na Vietnamskej ulici č. 45 v Bratislave.