Regále podľa seba

Čo nevyhodíte hneď, to nevyhodíte nikdy. A musíte to skladovať. A že sa toho za život nazbiera, že? A tak police na stenu sú preplnené a regál nestíha pobrať všetky škatule, ktorých obsah sa vám ešte v živote zíde. To je pravý čas na kvalitatívnu zmenu. Je čas na nový policový systém.

Pretože každý ma iný priestor k dispozícii, kde môže umiestniť nové regále, tak univerzálne regálové systémy z hobbymarketov nemusia každému pasovať. Pre jedného sú nízke, pre druhého úzke, pre ďalšieho málo hlboké a niekomu nestačí ich nosnosť.

Preto je tu Online návrhár policových regálov SUPER 123 s možnosťou si pomocou počítača navrhnúť všetky parametre pre policový systém v počítači. Navrhnúť také police, ktoré optimálne využijú priestor, určený pre skladovanie. Správne vysoké, dostatočne široké, s potrebnou dĺžkou a nosnosťou jednotlivých políc aj celej regálovej zostavy.

Na monitore svojho PC môžete tak dlho vyberať výšku regálu, počet políc a ich rozmery, pokiaľ nie ste úplne spokojný. Dokonca ani nemusíte mať všetky regále v systéme rovnaké! Máte zvažujúci sa strop? Potrebujete inú šírku police v strede, ako na krajoch? Pomocou Online návrhára nastavíte svoj nový policový systém podľa svojich potrieb a vidíte pred sebou aj cenu, za ktorú dostanete svoj regálový systém.

Nemusíte byť veľkou výrobnou firmou, aby ste si zaobstarali poriadne police na uloženie svojich vecí. Či už sa jedná o sezónne pneumatiky pre vaše auto alebo o športovú výbavu celej rodiny či materiál pre vaše hobby, kvalitný policový systém zabezpečí ich bezpečné uloženie a ochranu pred poškodením nesprávnym skladovaním.

A keď v budúcnosti náhodou zistíte, že je vám váš regál predsa len malý, môžete si doobjednať nové police, vyššie nosníky alebo len pridáte ďalšiu sekciu na dĺžku. Stále môžete využiť online návrhár pre vymeranie zostavy do priestoru, ktorý chcete na skladovanie využiť.

označenie:  , ,