Radi sa hráte?

Zbytočná otázka. Každý sa rád zahrá. A tým nemyslím len futbal alebo basketbal. Nemyslím len hry so svojimi deťmi. Či už sa jedná o hry a súťaže v televízii, spotrebiteľské hry obchodníkov alebo hry na mobilných telefónoch alebo počítačoch. Jednoducho kúsok toho dieťaťa ostalo v každom z nás.

Nové technológie priniesli do nášho života aj nové možnosti. Zväčšujúci sa výkon smartfónov alebo rozšírenie tabletov prináša nové možnosti. A hoci máme k dispozícii stále viac a viac technologických vymožeností, náš život by sa ako spomaľoval. Síce máme vysoké pracovné tempo, rýchle autá a rýchly internet, stále na niečo čakáme. Na červenej na križovatke, na železničnej stanici na prestup, u lekára v čakárni.

Načo sa rozčuľovať, že musíme čakať, čas neurýchlime. Skôr takto získaný čas využime. Ak nieje možné v takejto chvíli pracovať, či už pre chýbajúce podklady alebo neprítomnosť internetového pripojenia, môžeme využiť technologické možnosti našich moderných hračiek a ich výkon použiť pre našu zábavu a relax.

Ak vás už nebavia vstavané hry vo vašich mobiloch, či dávate prednosť niečomu „väčšiemu“, môžete skúsiť mobilné hry. Nie vždy musí ísť o peniaze, aby to bola zábava. Alebo skúste spojiť príjemné s užitočným počas hry a získať do domácnosti nejakú novú elektroniku. Internetová aukcia vám to umožní a nový LCD televízor či mobil sa môže hodiť, či nie?