Pracovný obed v príjemnom prostredí

Využiť čas obeda na stretnutie s obchodným partnerom môže byť príležitosťou nie len ušetriť čas v rámci nabitého dňa, ale aj v príjemnom prostredí prediskutovať pracovné záležitosti. A ako je známe, v dobrej atmosfére prichádzajú lepšie nápady a aj obtiažne situácie sa oveľa ľahšie zvládajú.

PENZIÓN U VINÁRA má ideálnu polohu na takéto pracovné obedy. Ako domáci sa možno dobre vyznáte vo svojom meste, poznáte skratky a uličky, kde môžete dobre zaparkovať služobné auto, ale ak sa máte stretnúť na pracovnom obede s niekým, kto je tu možno prvý raz a nepozná dobre lokalitu, penzión na začiatku mesta je výborným riešením. Váš obchodný partner nemôže zablúdiť, nemusí hľadať voľné parkovacie miesto a nebude meškať. Začiatok rokovania tak nebude poznačený stresom.

penz

Príjemnú atmosféru PENZIÓNU U VINÁRA umocnia kvalitné jedlá, pripravované z čerstvých surovín. A keď vychutnávanie jednotlivých súst bude sprevádzať lahodná chuť moku, pripraveného zo strapcov z miestnych viníc, uzatvoreniu dobrého obchodu už nič nebude stáť v ceste. Stredoslovenská vinárenská oblasť dala svojou špičkovou produkciou tomuto miestu nie len názov, ale aj charakter.

Lahodné chute, sprevádzajúce domáce jedlá, uvoľnia atmosféru aj náročných rokovaní a z neznámych obchodných partnerov urobia priateľov. A medzi priateľmi sa aj biznis robí lepšie. PENZIÓN U VINÁRA sa rád stane prostredníkom vašich obchodných úspechov a ponúka vám k tomu kvalitné služby. Nová kuchyňa a reštaurácia sú vám k službám. A ak aj stretnutie presiahne rámec obeda, o príjemný pobyt sa postarajú pracovníci penziónu tak, aby ste vždy mali dobrú náladu, cítili sa tu dobre a neboli ste ničím vyrušovaní.

penzion

V prostredí Penziónu u vinára môžete pripraviť tiež firemný večierok a pozvať naň aj svojich obchodných partnerov. Viac priestoru a viac ľudí môže znamenať viac obchodných príležitostí. Pracovníci penziónu vám k tomu ponúkajú kompletný servis. Počínajúc jednoduchým prístupom k penziónu a uzatvoreným vlastným parkoviskom, cez zdravé jedlá a chutné nápoje i príjemnú obsluhu v prostredí reštaurácie až po možnosť ubytovania hostí po skončení akcie.

Sami sa presvedčte, že priestory Penziónu u vinára prospievajú vaším obchodným záležitostiam.

označenie:  ,