Odora – Komplexné reklamné služby

Sme agentúra a grafické štúdio, ktoré modeluje svoju tvár vďaka synergii rôznych odborníkov zo sveta komunikácie. Pracujeme v reklame, dizajne, multimédiách a v stratégii. Naša ponuka je zameraná na firmy, ktoré potrebujú kreatívne komunikácie, alebo restyling ich image, hľadanie najlepších riešení pre ich potrebu.

Ponúkame:

 

Ponúkame vám netradičné a dizajnovo progresívne reklamné prvky a reklamné predmety s rukopisom architektonicko-grafickej inovácie, koncepčne ladiacej so  súčasnými  nárokmi  marketingu a reklamy.

Ponúkame široký sortiment reklamných a darčekových predmetov a preto vieme, že nieje ľahké si u nás vybrať. S výberom reklamných darčekov Vám ochotne pomôže naše obchodné oddelenie. Kontaktujte našich pracovníkov obchodného oddelenia a dohodnite si schôdzku s našim obchodným zástupcom. Všetok tovar si môžete na našom obchodnom oddelení prehliadnuť a obchodný zástupca s Vami prediskutuje aj možnosť vhodnej potlače vybraných reklamných predmetov.

Ponúkame Vám reklamné služby medzi ktoré patrí napríklad: Veľkoformátová tlač, predaj a potlač reklamných predmetov, laserové gravírovanie, potlač textilu a tričiek, výroba pečiatok, prospekty, katalógy, pozvánky, vizitky, samolepky atď. Zaobstaráme 3D nápisy do Vašej spoločnosti alebo iné pútače. Stačí nám napísať a zadať Vašu požiadavku, my Vám potom spätne odošleme predbežnú cenu za objednanú službu.

Ponúkame vám tvorbu vizuálnych charakteristík Vašej firmy. Corporate identity sa prejavuje vo všetkých komunikačných výstupoch a vizuálnych prvkoch spoločnosti (logo spoločnosti, vizitky, hlavičkový papier, web prezentácia…

Corporate identity sa prejavuje vo všetkých komunikačných výstupoch a vizuálnych prvkoch spoločnosti (logo spoločnosti, vizitky, hlavičkový papier, web prezentácia, …) Ponúkame vám tvorbu vizuálnych charakteristík Vašej firmy. Corporate identity, alebo inak napísané firemná identita, je nevyhnutnou súčasťou Vášho biznisu. Tento štandard v sebe zahŕňa najmä jednotne používanie grafických prvkov, ktoré vytvárajú Váš imidž založený na firemnej filozofii, či smerovaní.

V design manuále presne definujeme pravidla používania grafických prvkov. Biznis nezačína len myšlienkou podnikateľského planú, ale aj ukázaním sa zákazníkom s jasným vizuálnym obrazom – vizitkou začínajúc, webovou stránkou pokračujúc, hlavičkovým papierom končiac…

Ponúkame vám vytvorenie internetových stránok, aby ste aj vy kráčali s dobou digitálnych technológii. Spokojnosť zákazníka je pre nás základným kameňom úspechu, preto dbáme o želania a potreby každého zákazníka. V dnešnom bláznivom svete by mala mať každá obchodná spoločnosť a taktiež fyzická osoba svoju profesionálnu webovú stránku na internete.
Zhotovíme pre Vás príťažlivú a zároveň funkčnú internetovú prezentáciu, ktorá bude ľahko použiteľná, prístupná, moderná a priateľská ku vyhľadávačom. V oblasti tvorby webových stránok tvoríme budúcnosť. Našou víziou je spracovať stránky a prispôsobiť ich aktuálnej dobe.

Charakteristiky

Klient je u nás na prvom mieste
Dbáme o potreby svojich zákazníkov. Preferujeme dlhodobú spoluprácu a nadviazanie priateľskeho kontaktu.

Moderné riešenia
Moderné riešenia sú vytvárané pomocou našich služieb. Profesionálny prístup ku zákaznikovi a stály servis sú samozrejmosťou.

Pomoc zákazníkovi
Našim poslaním je pomôcť Vám. Preto Vám poskytujeme svoje služby, stály servis a poradenstvo.

Rozumná cena
Neplytváme Vašími peniazmi. Za svoje peniaze dostanete Náš maximálny úžitok a snahu.

Dôraz na kvalitu
Iba kvalita zaručuje úspech oboch strán, snažíme sa zachovať bezkonkurenčne najvyšší pomer výkon/cena.