Obľúbený veľkoobchod s parketami na Slovensku

Čo je Solidway?

Solidway = Solídna cesta. Hlavnou myšlienkou tejto cesty je poskytnúť obchodným partnerom solídneho dodavateľa, čo pre nás znamená byť spoľahlivý, profesionálny a zároveň mať ľudský a osobný prístup. Sme mladí kolektív, avšak už máme za sebou cenné úspechy. Od roku 2010 sme sa vypracovali z malej lokálnej firmy na spoločnosť s celoslovenským pôsobením. Zastupujeme na slovenskom trhu renomovaných výrobcov: KRONO-ORIGINAL, PARADOR, EGGER, ARBITON, CEZAR, BONA.

 

Záleží nám na úspechu našich obchodných partnerov

 

Snažíme sa sledovať a stíhať trendy a technický pokrok, vyvíjame a zlepšujeme našu logistiku a obchodné stratégie a tieto naše aktivity naši partneri oceňujú. Vieme že váš úspech je aj úspechom našim, preto vychádzame v ústrety aj náročným požiadavkám. Stretávali sme sa s výrokom: “doveďte mi zákazníkov a ja sa stanem vašim partnerom” Túto vetu neprehliadame a poskytujeme partnerom podporu aj v online priestore, čo na Slovensku nie je bežné. Darí san nám koncových zákazníkov osloviť a smerovať ich priamo do vašej predajne.

 

Orientujeme sa na slovenského spotrebiteľa

 

Za dôležité určite považujeme poznať koncového zákazníka. Za týmto účelom sledujeme vývoj trendov v podlahách, úspešných dizajnérov a svetové dianie v tejto oblasti, ktoré pemietame na slovenského užívateľa. Vychádzame pritom z praxe, ktorú nám sprostredkúvajú naši obchodní partneri.

 

Čo plánujeme?

 

Neustále zdokonaľujeme naše služby, marketing a tiež pripravujeme nové projekty a programy. Bližšie informácie si zatiaľ ponechávame pre seba, ale bude sa na čo tešiť.

 

Vážime si našich zákazníkov a naša práca nás baví. Dáva nám radosť, keď nás niekto alebo niečo inšpiruje sa prekonať. Občas je to zložité a ťažké, ale nakoniec je to radosť…