Nový pokus AAA Auto vylákať vaše auto

Taktika AAA Auto obťažovať majiteľov automobilov a „presvedčiť ich“ k predaju práve tomuto autobazáru je už na internete notoricky známa. O svojich skúsenostiach s touto firmou píšu mnohé weby a mnohí blogeri. No teraz prišla firma s novou taktikou a novými menami v obťažujúcej SMS správe.

Petra Hrabcová a Simona Koci, ktoré našli na internete vaše auto a majú oň záujem, len im máte zavolať, už asi na ľudí nezaberajú, tak je tu nový spôsob lákania dôverčivých alebo neznalých ľudí. Ako však vyplýva z internetových diskusií, veľa ľudí po prijatí divnej SMS dá do google vyhľadať celý alebo časť textu tejto podozrivej správy a zistí, s kým majú do činenia. A mnoho ľudí považuje konanie AAA Auto minimálne za nečestné.

Pre ďalší predajný kanál si firma zakúpila staršiu ochrannú známku spolu so staršou známou tvárou bývalého pretekára rally Paríž-Dakar Karak Lopraisa. Samozrejme že aby mali čo predávať, musia aj nakupovať a na to zneužívajú inzeráty podávané na internetových inzertných serveroch a v nich zverejnené kontaktné informácie.

Klasicky opäť táto firma rozosiela nevyžiadané SMS správy a ponúka výkup auta ľuďom, ktorí nikdy neprejavili záujem predať ho AAA Auto ani nekontaktovali tento autobazár. Tentoraz však v správe nie je podpis ženy, ale muža a pozýva vás na stránku inej firmy. Ak predávate auto, je veľmi pravdepodobné, že podobnú správu dostanete aj vy. Detaily nájdete na stránke http://nasehobby.sk a buďte informovaný skôr, ako na takúto ponuku zareagujete.

označenie:  , , ,