Nové bytové projekty v Bratislave

Novostavieb na Slovensku vyrástlo za poslednú dobu naozaj neúrekom. Veľa z nich je však neobývaných kvôli prehnaným sumám, zlej lokalite a občianskej vybavenosti. V neposlednom rade je však pádnym dôvodom najmä použitie nekvalitných materiálov, ktoré v spojení s rýchlym spôsobom stavania kvalitu celej stavby vôbec nezaručuje.

Súčasné investície developerov do výstavby nových projektov nás však môžu len tešiť. Sú to totiž profesionáli, ktorí dbajú na dopyt kupujúcich a myslia na ich požiadavky pri stavbe týchto objektov. Novostavby teda budú rásť aj naďalej, akurát s lepšou kvalitou a nižšou cenou. V tomto článku si predstavíme dva výnimočné projekty, dodávajúce klientom potrebný luxus, ktoré ponúkajú realitné kancelárie v Bratislave.

River Park

Komplex River Park sa nachádza na nábreží Dunaja, kúsok od absolútneho centra Bratislavy. Ak by ste chceli využiť MHD, treba prejsť len pár metrov na zastávku Chatám Sófer, ktorá vás bez problémov spojí s ostatnými mestskými časťami.

Či už sa rozhodnete využívať služby welness, rôznych salónov, tanečnej školy alebo iných spôsobov športového vyžitia – nemusíte chodiť ďaleko. Všetko spolu s potrebnými obchodmi nájdete v okruhu pár metrov od vášho bytu.

Apartmány v River Parku sú kompletne zariadené, a teda pripravené na okamžité nasťahovanie sa. Môžete si vybrať apartmán s rozlohou v rozmedzí 56 – 82m².

Panorama City

Realitná kancelária priamo v Bratislave ponúka najvyššie obytné veže na Slovensku umiestnené taktiež na nábreží Dunaja, neďaleko SND a nákupného centra Eurovea. Za necelý rok sa stihli predať už takmer dve tretiny projektu, pričom výstavba začala len v júli. Z ponuky si môžete vyberať medzi 1 až 5 izbovými bytmi s rozlohou od cca 39 – 245m².

Panorama City bude pozostávať z dvoch ikonických obytných vež v trojuholníkovom tvare, ktoré poskytnú jedinečný výhľad na Bratislavu. Každá veža bude mať 33 poschodí, v rámci ktorej bude vybudovaných 606 bytov. Súčasťou komplexu bude aj zelený park, obchody, kancelárie, rôzne bary a reštaurácie, a samozrejme služby. Projekt Panorama City bude dotvorený atypickým námestím, ktoré bude akousi hranicou medzi rušným veľkomestom a súkromím obyvateľov komplexu.

označenie: