Masáže Levice

Dobrý deň volám sa Soňa Pomothyová a začiatkom roka 2013 som pre Vás otvorila nový masážny salón v Leviciach. Masážny salón sa nachádza na Mlynskej ulici v Leviciach. Je to neďaleko dobre známeho Levického trhu. Masážny salón sa nachádza v bývalom Levickom mlyne.

Prečo by ste mali navštíviť môj masážny salón

Masážami a poradenstvom v oblasti masáži sa zaoberám už niekoľko rokov a napokon som sa rozhodla venovať sa tomuto odvetviu podnikania. Masáže v Leviciach som sa rozhodla robiť po tom ako som si uvedomila, koľko ľudí len v mojom okolí má bolesti chrbtice, alebo bolesti chrbta. Mnohým som poradila ako majú sedieť, ako majú spať a ako cvičiť, aby ich bolesti prestali. Často krát sa to nezaobišlo bez toho, aby som im neurobila masáž. A naozaj sa im napokon uľavilo. Často som dostala pochvalu, že som dobrá masérka a že by som sa mala masérstvom živiť. Rada pomáham ľuďom a preto som sa napokon rozhodla otvoriť môj masérsky salón v Leviciach.

Ako sa objednať na masáž

Na masáž sa objednáte veľmi jednoducho. Stačí ak mi zatelefonujete na telefónne číslo 0908/773305 a dohodnete si termín masáže. Počas telefonátu mi môžete povedať aké bolesti pociťujete a o masáž ktorých partií by ste mali záujem. Potom sa už len stretneme v mojom masérskom salóne v Leviciach.