e-koberec.sk – nadčasové kožušiny a trendy kože v modernom štýle

V dnešnej dobe sú pravé kožušiny veľmi obľúbené, vyzerajú veľmi elegantne a ešte nás môžu v týchto chladnejších dňoch zahriaťx. Pravé kožušiny ponúka e-koberec.sk v rôznych moderných farbách, veľkostiach, ale aj v akýchkoľvek tvaroch, ktoré si môžete sami určiť. Krásne a veľmi žiadané sú aj pravej hovädzej kože, ktoré nádherne vyniknú pri krbe, pod stolíkom alebo vo veľkých priestoroch. Kože a kožušiny sú všestranné, hodí sa do moderného, ale aj rustikálneho interiéru a ich farebnosť sa dá oživiť a samozrejme aj vyčistiť rôzne fliačky alebo nečistoty špeciálnym čistiacim prostriedkom, ktorý ponúkame na e-koberec.sk.

Navštívte náš eshop www.e-koberec.sk a uvidíte, že sa to oplatí !!!

Príjemný kvalifikovaný personál Vám pomôže s výberom a vyhovie podľa Vašich predstáv.

Samozrejme môžete na stránke vidieť veľký výber kusových kobercov v rôznych moderných dizajnoch, krásnych trendy farbách a veľkostiach.

V ponuke nájdete kusové koberce moderné, koberce orientálne ale aj koberce detské s rôznymi detskými motívmi.
Pravé kožušiny, kože, ale aj väčšina kobercov, sú spracovaním a výrobou vhodné pre alergikov, čo nie je vždy pravidlom. Väčšina z nás má strach, aby nám nejakým spôsobom neuškodili a nezdržiavali nečistoty v byte. Opak je pravdou! Každý pravý kúsok obsahuje lanolín, ktorý odpuzuju nečistoty teda samy kĺžu po povrchu a tým nemusíme nečistoty odstraňovať.

Koža a kožušiny sú vhodné aj na podlahové vykurovanie.