Ako zamaskovať tmavé kruhy pod očami

Aj Vás trápia tmavé kruhy pod očami ? Jednoduchým vysvetlím by mohla byť únava či nedostatok spánku. Avšak, toto nie sú jediné dôvody prečo sa tmavé kruhy môžu objaviť.

Prečo vlastne vznikajú ? 

Jednou z možností tvorby tmavých kruhov pod očami môže byť aj nedostatok železa v ľudskom tele. Takisto u ľudí trpiacich anémiou je zvýšená šanca, že sa im budú kruhy pod očami vyskytovať v pravidelnejších intervaloch nakoľko sa bunky dostatočne neokysličujú. Ak sa teda chcete zbaviť tmavých kruhov pod očami prírodnou cestou mali by ste si dopriať najmä kvalitný spánok a zdravú stravu obsahujúcu vysoký obsah železa.

Obmedzenie fajčenia a vynechanie jedál s vysokým obsahom sodíka ako sú napríklad párky, šunka, klobásy či slané pochutiny, môžu výrazne prispieť k postupnému odstráneniu tmavých kruhov pod očami.

Dôležitý je aj pitný režim, ktorý by ste mali dodržiavať a to nie iba kvôli prevencií proti tmavým kruhom pod očami, no aj kvôli blahodárnym účinkom, ktoré v sebe voda ukrýva.

V dnešnej uponáhľanej dobe však väčšina žien uprednostňuje použitie krycích korektorov, ktoré rýchlo a efektne zamaskujú nežiadúce tmavé kruhy pod očami.

Dekoratívna kozmetika Paese Vám ponúka jedinečný Krycí korektor pod oči Clair Perfect, ktorý maskuje tmavé kruhy pod očami a odstraňuje známky únavy. Tento výrobok je dostupný v troch odtieňoch.

 

označenie:  ,