Ako uskladniť sezónne pneumatiky?

Dnes je už bežné, že každá domácnosť má vo svojom inventári aspoň jedno auto. Bez nejakých pochybností, v súčasnej uponáhľanej dobe je automobil jedným z praktickým spôsobov ako postíhať všetky denné činnosti vrátane vyzdvihnutia detí zo školy, kabátu z čistiarne a bezpečného sa dopravenia domov. S vlastníctvom majetku súvisí aj starostlivosť oň, a tak ako sa staráme o náš dom a záhradu,  treba sa starať aj o naše autíčko. Okrem rôznych čistiacich, leštiacich a zveľaďovacích prác, auto treba dva krát do roka prezuť do „pohodlnejšej obuvi“ – teda vymeniť sezónne pneumatiky.

Keď už teda takéto sezónne pneumatiky vlastníme, kde ich uskladniť? Nie každý má k dispozícií priestrannú garáž, alebo veľkú pivnicu, kde by pohodlne mohol uskladniť okrem iného aj pneumatiky. Pri skladovaní pneumatík treba samozrejme zvážiť rôzne faktory ako vlhkosť, svetelnosť, teplotu, čistotu, poveternostné podmienky a taktiež správna poloha uloženia. Aby ste uchránili svoje peňaženky pred ďalšou záťažou, neodporúčame pneumatiky len tak mimovoľne pohodiť, môžu vzniknúť rôzne deformácie a v najhoršom prípade pneumatika bude musieť byť nahradená.

Efektívny spôsob, ako bezpečne pneumatiky uskladniť, je policový REGÁL na pneumatiky. Takýto REGÁL je veľmi jednoduché zakomponovať do vašej garáže, záhrady, pivnice, na balkón, kdekoľvek, kde máte kúsok vhodného priestoru. Konštrukcia nezaberie veľa miesta keďže je plne nastaviteľná , bezpečne vám uskladní 12 kusov pneumatík a pre dokonalú stabilitu sa dá zakotviť do steny. Pre potreby uskladnenia väčšieho množstva pneumatík, k základnému REGÁLU je možné dokúpiť ďalšie stĺpce, čo je ideálne pre využitie v autodielňach, pneuservisoch alebo v predajniach s pneumatikami.

Pracujeme s vysokokvalitnou certifikovanou slovenskou oceľou a naše celokovové REGÁLY majú kvalitnú povrchovou úpravu, čo zabezpečuje ochranu voči oderu a moderný lesklý vzhľad. Ako ďalšiu výhodu, okrem skvelých cien, ponúkame odborné poradenstvo a profesionálny personál.

Neváhajte a navštívte naše stránky: www.regalsistem.sk , kde nájdete všetky potrebné informácie o skladovej technike a rôzne nápady pre vaše praktické skladovanie, kdekoľvek.

označenie: