Affiliate marketing alebo ako zarobiť peniaze online na internete.

Počuli ste už o Affiliate? Čo to je? Affiliate alebo tiež provízny system bol tu už v minulom storočí no vďaka moderným technológiám a internetu naberá na obrátkach až teraz. Vďaka Affiliate marketingu nemusia mnohé firmy a podnikatelia platiť dráhe reklamy v televízii a v iných masmediach ale na propagáciu svojich výrobkov a služieb si pozvú Affiliate partnerov,ktorý im budu ich tovar a služby predávať online na internete. Ten Affiliate partner môže byť hocikto,napríklad aj vy.

Na to aby ste mohli byť Affiliate partner,stačí iba vám vybrať oblasť ktorej rozumiete,čo vás baví. Potom si vyberiete Afiliate program alebo sieť do ktorej sa zaregistrujete. Po registrácii ktorá je zadarmo,hneď môžete sprostredkovať predaj produktov alebo služieb propagáciou na Facebooku,na iných sociálnych sietiach,fórach,poradách a inde na internete. Tiež je dobre mať vlastné Affiliate webstránky. Keď niekto kúpi tovar alebo službu ktorú ste vy propagovali,predajca alebo eshop vám vyplati dopredu dohodnutú províziu a to od 5 až do zhruba 60% zo sumy ktorú zákazník zaplatil v eshope. Dobre nie?

Navyše nemusíte mať živnostenské oprávnenie ani platiť daň či iné odvody,lebo vy vlastne nič nepredávate iba pomáhate pri predaji propagáciou. Takže keď chcete zarábať skutočne peniaze zapojte sa do Affiliate. Najznámejšia affiliate sieť na Slovensku Dognet vám ponúka spoluprácu na propagácii od zoznamka,cez bankové produkty,tovar pre domácnosť,prostriedky na chudnutie,lieky,topánky,móda,fitnes a veľa iného. Vidno že je čo propagovať. Firma vám dá 10€ za registráciu a zarábate ďalej propagovaním. Ak vás Affiliate spolupráca zaujala môžete sa zadarmo zaregistrovať tu: Dognet registrácia

označenie:  ,